Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 104: Linia 104:
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]]
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]]
|-
|-
|rowspan=13 align=right|13.
|rowspan=14 align=right|13.
|[[Szablon:Zawody infobox]]
|[[Szablon:Zawody infobox]]
|-
|-
Linia 130: Linia 130:
|-
|-
|[[Szablon:Infobox tytuł/styles.css]]
|[[Szablon:Infobox tytuł/styles.css]]
|-
|[[Szablon:Infobox tytuł/temp]]
|-
|-
|align=right|14.
|align=right|14.
2122

edycje