Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:50, 27 lis 2023
, 27 lis 2023→Statystyki indywidualne: Kwalifikacje 8.12
(→Kalendarz zawodów: Podium 3.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Kwalifikacje 8.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 638: | Linia 638: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Huber | |align=left|Daniel Huber | ||
|39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
Linia 654: | Linia 654: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 681: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mico Ahonen | |align=left|Mico Ahonen | ||
|50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
Linia 693: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Vilho Palosaari | |align=left|Vilho Palosaari | ||
|49 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|42 ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 740: | Linia 740: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Ben Bayer | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Finn Braun | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Eric Fuchs | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
Linia 751: | Linia 760: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
Linia 771: | Linia 780: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | |align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | ||
|– ||– ||q ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 780: | Linia 789: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 789: | Linia 798: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|– ||– ||40 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||40 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
Linia 798: | Linia 807: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 828: | Linia 837: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hektor Kapustík | |align=left|Hektor Kapustík | ||
|44 ||q ||50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||q ||50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Žiga Jelar | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
Linia 839: | Linia 851: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
Linia 850: | Linia 862: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|– ||– ||33 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||33 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|28 ||q ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|28 ||q ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> |