Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 19:52, 24 lis 2023
, 24 lis 2023→Kalendarz zawodów
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
== Kalendarz zawodów == | == Kalendarz zawodów == | ||
{| class="wikitable" width="100%" style="font-size: 90%;" | {| class="wikitable" width="100%" style="font-size: 90%;" | ||
|- | |||
!Lp | !Lp | ||
! | !Data | ||
!Miejscowość | !Miejscowość | ||
!HS | !HS | ||
! | !Uwagi | ||
! | !1. miejsce | ||
! | !2. miejsce | ||
! | !3. miejsce | ||
|- | |- | ||
|align=right|1. | |align=right|1. | ||
|align=right| | |align=right|25 listopada 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Ruka | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS142 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 22: | Linia 23: | ||
|- | |- | ||
|align=right|2. | |align=right|2. | ||
|align=right| | |align=right|26 listopada 2023 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 29: | Linia 30: | ||
|- | |- | ||
|align=right|3. | |align=right|3. | ||
|align=right| | |align=right|2 grudnia 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Lillehammer | ||
| | |align=center|HS98 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 38: | Linia 39: | ||
|- | |- | ||
|align=right|4. | |align=right|4. | ||
|align=right| | |align=right|3 grudnia 2023 | ||
|align=center| | |align=center|HS140 | ||
|align=center|nocny | |||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 45: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
|align=right|5. | |align=right|5. | ||
|align=right| | |align=right|9 grudnia 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Klingenthal | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Klingenthal | ||
|rowspan=2 align=center| | |rowspan=2 align=center|HS140 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 54: | Linia 56: | ||
|- | |- | ||
|align=right|6. | |align=right|6. | ||
|align=right| | |align=right|10 grudnia 2023 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 61: | Linia 63: | ||
|- | |- | ||
|align=right|7. | |align=right|7. | ||
|align=right| | |align=right|16 grudnia 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of Switzerland.svg|22px]] Engelberg | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Switzerland.svg|22px]] Engelberg | ||
|rowspan=2 align=center|HS140 | |rowspan=2 align=center|HS140 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 70: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
|align=right|8. | |align=right|8. | ||
|align=right| | |align=right|17 grudnia 2023 | ||
|align=center| | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-bgcolor=D0F0C0 | |-bgcolor=D0F0C0 | ||
|style="border-top-width:3px" align=right|9. | |style="border-top-width:3px" align=right|9. | ||
|style="border-top-width:3px" align=right|29 grudnia | |style="border-top-width:3px" align=right|29 grudnia 2023 | ||
|style="border-top-width:3px"|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | |style="border-top-width:3px"|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | ||
|style="border-top-width:3px" align=center|HS137 | |style="border-top-width:3px" align=center|HS137 | ||
Linia 87: | Linia 88: | ||
|-bgcolor=D0F0C0 | |-bgcolor=D0F0C0 | ||
|align=right|10. | |align=right|10. | ||
|align=right|1 stycznia | |align=right|1 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Garmisch-Partenkirchen | |||
|align=center|HS142 | |align=center|HS142 | ||
|align=center|TCS | |align=center|TCS | ||
Linia 96: | Linia 97: | ||
|-bgcolor=D0F0C0 | |-bgcolor=D0F0C0 | ||
|align=right|11. | |align=right|11. | ||
|align=right| | |align=right|3 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Innsbruck | |[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Innsbruck | ||
|align=center|HS128 | |align=center|HS128 | ||
Linia 105: | Linia 106: | ||
|-bgcolor=D0F0C0 | |-bgcolor=D0F0C0 | ||
|align=right|12. | |align=right|12. | ||
|align=right|6 stycznia | |align=right|6 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Bischofshofen | |[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Bischofshofen | ||
|align=center|HS142 | |align=center|HS142 | ||
Linia 113: | Linia 114: | ||
| | | | ||
|-bgcolor=BEEAA8 | |-bgcolor=BEEAA8 | ||
|colspan=5 align=center style="border-bottom-width:3px"|''' | |colspan=5 align=center style="border-bottom-width:3px"|'''72. Turniej Czterech Skoczni – klasyfikacja końcowa''' | ||
|style="border-bottom-width:3px"| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
|style="border-bottom-width:3px"| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
|style="border-bottom-width:3px"| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
|- | |- bgcolor=FFFACD | ||
|align=right | |align=right style="border-top-width:3px"|13. | ||
|align=right | |align=right style="border-top-width:3px"|13 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of | |bgcolor=FFD0D2 rowspan=2 style="border-top-width:3px"|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | ||
|align=center| | |bgcolor=FFD0D2 rowspan=2 align=center style="border-top-width:3px"|HS134 | ||
|align=center | |align=center style="border-top-width:3px"|PT, duety, nocny | ||
| | |style="border-top-width:3px"| | ||
| | |style="border-top-width:3px"| | ||
| | |style="border-top-width:3px"| | ||
|- | |- bgcolor=FFD0D2 | ||
|align=right | |align=right|14. | ||
|align=right | |align=right|14 stycznia 2024 | ||
| | |align=center|PT, nocny | ||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- bgcolor=FFD0D2 | |||
|bgcolor= | |||
|align=right|15. | |align=right|15. | ||
|align=right| | |align=right|17 stycznia 2024 | ||
|align=center|nocny | |[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Szczyrk | ||
|align=center|HS104 | |||
|align=center|PT, nocny | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- bgcolor=FFFACD | ||
|align=right|16. | |align=right|16. | ||
|align=right|20 stycznia | |align=right|20 stycznia 2024 | ||
|rowspan= | |bgcolor=FFD0D2 rowspan=2|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Zakopane | ||
|rowspan= | |bgcolor=FFD0D2 rowspan=2 align=center|HS140 | ||
|align=center|nocny | |align=center|PT, druż., nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- bgcolor=FFD0D2 | ||
|align=right|17. | |align=right|17. | ||
|align=right|21 stycznia | |align=right|21 stycznia 2024 | ||
|align=center|nocny | |align=center|PT, nocny | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-bgcolor=FFBFC2 | |||
|colspan=5 align=center style="border-bottom-width:3px"|'''PolSKI Turniej 2024 – klasyfikacja końcowa''' | |||
|style="border-bottom-width:3px"|''' | |||
|style="border-bottom-width:3px"|''' | |||
|style="border-bottom-width:3px"|''' | |||
|- | |||
|colspan=8| | |||
|-bgcolor=FFE141 | |||
|colspan=8 align=center|'''Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2024''' • [[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Bad Mitterndorf, 26 – 28 stycznia 2024 | |||
|- | |||
|colspan=8| | |||
|- | |- | ||
|align=right|18. | |align=right|18. | ||
|align=right| | |align=right|3 lutego 2024 | ||
|align=center| | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Willingen | ||
|rowspan=2 align=center|HS147 | |||
|align=center|nocny | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|19. | |align=right|19. | ||
|align=right| | |align=right|4 lutego 2024 | ||
|align=center|nocny | |||
|align=center| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|20. | |align=right|20. | ||
|align=right| | |align=right|10 lutego 2024 | ||
|align=center| | |rowspan=3|[[Plik:Flag of United States.svg|22px]] Lake Placid | ||
|rowspan=3 align=center|HS128 | |||
|align=center|– | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right bgcolor=FFFACD|21. | |align=right bgcolor=FFFACD|21. | ||
|align=right bgcolor=FFFACD| | |align=right bgcolor=FFFACD|10 lutego 2024 | ||
|align=center bgcolor=FFFACD|duety, nocny | |||
|align=center bgcolor=FFFACD| | |||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
Linia 193: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
|align=right|22. | |align=right|22. | ||
|align=right| | |align=right|11 lutego 2024 | ||
|align=center| | |align=center|– | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 200: | Linia 211: | ||
|- | |- | ||
|align=right|23. | |align=right|23. | ||
|align=right| | |align=right|17 lutego 2024 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Sapporo | |||
|rowspan=2 align=center|HS137 | |||
|align=center|nocny | |align=center|nocny | ||
| | | | ||
Linia 207: | Linia 220: | ||
|- | |- | ||
|align=right|24. | |align=right|24. | ||
|align=right| | |align=right|18 lutego 2024 | ||
|align=center|– | |||
|align=center| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |-bgcolor=E6E6E6 | ||
|align=right bgcolor=FFFACD|25. | |align=right bgcolor=FFFACD|25. | ||
|align=right bgcolor=FFFACD| | |align=right bgcolor=FFFACD|23 lutego 2024 | ||
|align=center bgcolor=FFFACD|duety | |rowspan=3|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | ||
|rowspan=3 align=center|HS235 | |||
|align=center bgcolor=FFFACD|loty, duety | |||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|- | |-bgcolor=E6E6E6 | ||
|align=right|26. | |align=right|26. | ||
|align=right| | |align=right|24 lutego 2024 | ||
|align=center| | |align=center|loty | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |-bgcolor=E6E6E6 | ||
|align=right|27. | |align=right|27. | ||
|align=right| | |align=right|25 lutego 2024 | ||
|align=center|loty | |||
|align=center| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right | |bgcolor=FFFACD align=right|28. | ||
|align=right | |bgcolor=FFFACD align=right|2 marca 2024 | ||
|align=center bgcolor=FFFACD| | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Lahti | ||
|rowspan=2 align=center|HS130 | |||
|bgcolor=FFFACD align=center|druż., nocny | |||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|bgcolor=FFFACD| | |bgcolor=FFFACD| | ||
|- | |- | ||
| | |align=right|29. | ||
| | |align=right|3 marca 2024 | ||
| | |align=center|nocny | ||
|-bgcolor= | | | ||
|align=right style="border-top-width:3px"| | | | ||
|align=right style="border-top-width:3px"| | | | ||
|rowspan=2 style="border-top-width:3px" | |-bgcolor=DFF5E0 | ||
|rowspan=2 align=center style="border-top-width:3px" | |align=right style="border-top-width:3px"|30. | ||
|align=center style="border-top-width:3px"|RA | |align=right style="border-top-width:3px"|9 marca 2024 | ||
|rowspan=2 style="border-top-width:3px"|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Oslo | |||
|rowspan=2 align=center style="border-top-width:3px"|HS134 | |||
|align=center style="border-top-width:3px"|RA | |||
|style="border-top-width:3px"| | |style="border-top-width:3px"| | ||
|style="border-top-width:3px"| | |style="border-top-width:3px"| | ||
|style="border-top-width:3px"| | |style="border-top-width:3px"| | ||
|-bgcolor=DFF5E0 | |-bgcolor=DFF5E0 | ||
|align=right| | |align=right|31. | ||
|align=right| | |align=right|10 marca 2024 | ||
|align=center|RA | |align=center|RA | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-bgcolor=DFF5E0 | |-bgcolor=DFF5E0 | ||
|align=right| | |align=right|32. | ||
|align=right| | |align=right|12 marca 2024 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Trondheim | ||
| | |align=center|HS105 | ||
|align=center|RA, nocny | |align=center|RA, nocny | ||
| | | | ||
Linia 274: | Linia 290: | ||
| | | | ||
|-bgcolor=DFF5E0 | |-bgcolor=DFF5E0 | ||
|align=right| | |align=right|33. | ||
|align=right| | |align=right|13 marca 2024 | ||
|align=center|RA, nocny | |align=center|HS140 | ||
|align=center|RA, nocny | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-bgcolor=DFF5E0 | |-bgcolor=DFF5E0 | ||
|align=right| | |align=right|34. | ||
|align=right| | |align=right|16 marca 2024 | ||
|rowspan= | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Vikersund | ||
|rowspan= | |rowspan=2 align=center|HS240 | ||
|align=center|RA, loty, nocny | |align=center|RA, loty, nocny | ||
| | | | ||
Linia 290: | Linia 307: | ||
| | | | ||
|-bgcolor=DFF5E0 | |-bgcolor=DFF5E0 | ||
|align=right | |align=right|35. | ||
|align=right|17 marca 2024 | |||
|align=center|RA, loty, nocny | |||
|align=right | |||
|align=center | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |-bgcolor=BDEFCC | ||
|align=center colspan=5 style="border-bottom-width:3px"|'''Raw Air 2024 – klasyfikacja końcowa''' | |||
|align= | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
| | |-bgcolor=FFE1F8 | ||
|bgcolor= | |align=right style="border-top-width:3px"|36. | ||
|align=right style="border-top-width:3px"|22 marca 2024 | |||
|align=right style="border-top-width:3px" | |||
|align=right style="border-top-width:3px" | |||
|bgcolor=FFE1F8 rowspan=3 style="border-top-width:3px"|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Planica | |bgcolor=FFE1F8 rowspan=3 style="border-top-width:3px"|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Planica | ||
|bgcolor=FFE1F8 rowspan=3 align=center style="border-top-width:3px" | |bgcolor=FFE1F8 rowspan=3 align=center style="border-top-width:3px"|HS240 | ||
|style="border-top-width:3px" align=center | |style="border-top-width:3px" align=center|P7, loty | ||
|style="border-top-width:3px" | |style="border-top-width:3px"| | ||
|style="border-top-width:3px" | |style="border-top-width:3px"| | ||
|style="border-top-width:3px" | |style="border-top-width:3px"| | ||
|-bgcolor=FFFACD | |-bgcolor=FFFACD | ||
|align=right| | |align=right|37. | ||
|align=right| | |align=right|23 marca 2024 | ||
|align=center|P7, loty, druż. | |align=center|P7, loty, druż. | ||
| | | | ||
Linia 341: | Linia 335: | ||
| | | | ||
|-bgcolor=FFE1F8 | |-bgcolor=FFE1F8 | ||
|align=right| | |align=right|38. | ||
|align=right| | |align=right|24 marca 2024 | ||
|align=center|P7, loty | |align=center|P7, loty | ||
| | | | ||
Linia 348: | Linia 342: | ||
| | | | ||
|-bgcolor=FFCDF4 | |-bgcolor=FFCDF4 | ||
|align=center colspan=5 style="border-bottom-width:3px"|'''Planica 7 | |align=center colspan=5 style="border-bottom-width:3px"|'''Planica 7 (2024) – klasyfikacja końcowa''' | ||
|style="border-bottom-width:3px"| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
|style="border-bottom-width:3px"| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
|style="border-bottom-width:3px"| | |style="border-bottom-width:3px"|''' | ||
|- | |- | ||
!colspan=5|Klasyfikacje generalne | !colspan=5|Klasyfikacje generalne | ||
! | !1. miejsce | ||
! | !2. miejsce | ||
! | !3. miejsce | ||
|- | |- | ||
|colspan=5 align=center|'''Puchar Świata w skokach narciarskich | |colspan=5 align=center|'''Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024''' | ||
| | |''' | ||
| | |''' | ||
| | |''' | ||
|-bgcolor=E6E6E6 | |-bgcolor=E6E6E6 | ||
|colspan=5 align=center|'''Puchar Świata w lotach narciarskich | |colspan=5 align=center|'''[[Puchar Świata w lotach narciarskich 2023/2024]]''' | ||
| | |''' | ||
| | |''' | ||
| | |''' | ||
|-bgcolor=FFFACD | |-bgcolor=FFFACD | ||
|colspan=5 align=center|'''Puchar Narodów w skokach narciarskich | |colspan=5 align=center|'''Puchar Narodów w skokach narciarskich 2023/2024''' | ||
| | |''' | ||
| | |''' | ||
| | |''' | ||
|} | |} | ||