Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 94: | Linia 94: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Fb r team]] | |[[Szablon:Fb r team]] | ||
|- | |||
|align=right|11. | |||
|[[Szablon:Komórka-skrót]] | |||
|- | |||
|align=righr|12. | |||
|[[Szablon:Wyniki konkursu drużynowego]] | |||
|} | |} | ||