Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 64: | Linia 64: | ||
|align=right|5. | |align=right|5. | ||
|[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]] | |[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]] | ||
|- | |||
|rowspan=4 align=right|6. | |||
|[[Szablon:Fb cl footer]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Fb cl header]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Fb cl team]] | |||
|} | |} | ||