Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 61: | Linia 61: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Statystyki stopka]] | |[[Szablon:Statystyki stopka]] | ||
|- | |||
|align=right|5. | |||
|[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]] | |||
|} | |} | ||