Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
|align=right|5. | |align=right|5. | ||
|[[Szablon:Fb map]] | |[[Szablon:Fb map]] | ||
|- | |||
|align=right|6. | |||
|[[Szablon:Mapa lokalizacyjna]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||