Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 44: Linia 44:
|align=right|5.
|align=right|5.
|[[Szablon:Fb map]]
|[[Szablon:Fb map]]
|-
|align=right|6.
|[[Szablon:Mapa lokalizacyjna]]
|-
|-
|}
|}
2122

edycje