Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 1: Linia 1:
Siema! Jestem Szymon.
Siema! Jestem Szymon.


'''Strony, które chcę utworzyć:'''
=== Strony, które chcę utworzyć ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
!Lp.
!Lp.
!Strona
!Strona
Linia 21: Linia 20:
|align=right|5.
|align=right|5.
|[[Formuła 1 Sezon 2024 (fikcyjne)]]
|[[Formuła 1 Sezon 2024 (fikcyjne)]]
|}
=== Szablony, które chcę utworzyć ===
{| class="wikitable"
!Lp.
!Szablon
|-
|align=right|1.
|[[Szablon:Sporty motorowe/Oznaczenia]]
|}
|}
2122

edycje