Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 15:13, 14 lut 2023
, 14 lut 2023→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 409: | Linia 409: | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<center> | !colspan=31|<center> | ||
<big>'''[[Plik:Flag of Austria.svg|15px]] Austria'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Philipp Aschenwald | |||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Manuel Fettner | |||
|bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michael Hayböck | |||
|bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Hörl | |||
|31 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Huber | |||
|48 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Kraft | |||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Tschofenig | |||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Bulgaria.svg|15px]] Bułgaria'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Władimir Zografski | |||
|41 ||48 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of China.svg|15px]] Chiny'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Song Qiwu | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zhou Xiaoyang | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Czechia.svg|15px]] Czechy'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Roman Koudelka | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Radek Rýdl | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Estonia.svg|15px]] Estonia'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
|bgcolor=FFCC00|30 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Maltsev | |||
|40 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Finland.svg|15px]] Finlandia'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Antti Aalto | |||
|33 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Niko Kytösaho | |||
|39 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Eetu Nousiainen | |||
|47 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Vilho Palosaari | |||
|q ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Flag of France.svg|15px]] Francja'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Mathis Contamine | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Valentin Foubert | |||
|q ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Flag of Japan.svg|15px]] Japonia'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |||
|36 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Naoki Nakamura | |||
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ren Nikaidō | |||
|50 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Keiichi Satō | |||
|37 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Yukiya Satō | |||
|32 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Canada.svg|15px]] Kanada'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Mackenzie Boyd-Clowes | |||
|34 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Matthew Soukup | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|15px]] Kazachstan'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Sabirżan Muminow | |||
|43 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
|35 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Germany.svg|15px]] Niemcy'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Markus Eisenbichler | |||
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Karl Geiger | |||
|bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stephan Leyhe | |||
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Pius Paschke | |||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Constantin Schmid | |||
|bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andreas Wellinger | |||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Norway.svg|15px]] Norwegia'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Johann André Forfang | |||
|bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |||
|bgcolor=FFCC00|29 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robert Johansson | |||
|bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Lindvik | |||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel-André Tande | |||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fredrik Villumstad | |||
|q ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Poland.svg|15px]] Polska'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Jan Habdas | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Stefan Hula | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kacper Juroszek | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maciej Kot | |||
|45 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jarosław Krzak | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dawid Kubacki | |||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Klemens Murańka | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tomasz Pilch | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kamil Stoch | |||
|bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Paweł Wąsek | |||
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jakub Wolny | |||
|q ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |||
|q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Piotr Żyła | |||
|bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Romania.svg|15px]] Rumunia'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrei Feldorean | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px]] Słowenia'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Žiga Jelar | |||
|bgcolor=FFCC00|24 ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Lovro Kos | |||
|bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Anže Lanišek | |||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Domen Prevc | |||
|46 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Peter Prevc | |||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Timi Zajc | |||
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of United States.svg|15px]] Stany Zjednoczone'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Decker Dean | |||
|q ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Casey Larson | |||
|42 ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px]] Szwajcaria'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Simon Ammann | |||
|49 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Gregor Deschwanden | |||
|44 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Killian Peier | |||
|q ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Dominik Peter | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Turkey.svg|15px]] Turcja'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Muhammet İrfan Çintımar | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
|38 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Ukraine.svg|15px]] Ukraina'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jewhen Marusiak | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=31|<center> | |||
<big>'''[[Plik:Flag of Italy.svg|15px]] Włochy'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Francesco Cecon | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|colspan=31|<span style="background-color:#FFCC00"> '''1–3''' </span> <span style="background-color:#FFCC00"> 4–30 </span> <span style="background-color:#FFFFFF"> poniżej 30 </span> <small>'''q'''</small> – Zawodnik nie zakwalifikował się <small>'''dsq'''</small> – Zawodnik zdyskwalifikowany w konkursie<br /><small>'''dns'''</small> – Zawodnik zakwalifikowany nie wystartował w konkursie | |||
<small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu | |||
|} | |} |