Tomex7

Dołączył 8 kwi 2019
m
brak opisu edycji
m (Beggining -> Beginning)
mNie podano opisu zmian
Linia 29: Linia 29:
|<small>'''[https://www.supermariobrosx.org/forums/index.php SMBX.org]:'''</small>
|<small>'''[https://www.supermariobrosx.org/forums/index.php SMBX.org]:'''</small>
|<small> [https://www.supermariobrosx.org/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=14497 Tomex7]</small>
|<small> [https://www.supermariobrosx.org/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=14497 Tomex7]</small>
|-
|<small> '''Discord'''</small>
|<small> Pe_Zero#0707 </small>
|-
|-
|}
|}


'''Tomex7''' jest gracze w SMBX od października 2015r., a użytkownikiem forum od marca 2016r. Wydał w sumie 6 epizodów, w tym 2 Boss Rushe. "Zasłynął" głównie z "Ataku Koop" i "Ataku Koop cz.2". Do dziś działa na angielskim forum o SMBX.
'''Tomex7''' jest graczem w SMBX od października 2015r., a użytkownikiem forum od marca 2016r. Wydał w sumie 6 epizodów, w tym 2 Boss Rushe. "Zasłynął" głównie z "Ataku Koop" i "Ataku Koop cz.2". Do dziś działa na angielskim forum o SMBX.


==Cytaty==
==Cytaty==
8

edycji