4696
edycji
(Nowa sekcja + tabela w niej.) |
(→Czaty: Nowa.) |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|http://6obcy.net | |http://6obcy.net | ||
|Umożliwia anonimowe czatowanie z losowymi ludźmi. Wiele osób używa serwisu do trollingu. | |Umożliwia anonimowe czatowanie z losowymi ludźmi. Wiele osób używa serwisu do trollingu. | ||
|- | |||
|Omegle | |||
|http://omegle.com | |||
|Umożliwia rozmawianie z losowymi ludźmi poprzez komunikację tekstową albo przy użyciu kamerek internetowych. | |||
|} | |} | ||