17 368
edycji
m (→Stacje: Wiem , że bardzo lubicie liczbę 69 , ale wstawianie linkowania do niej w takiej sytuacji pogarsza estetykę czytania.) |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
|Tryb online: | |Tryb online: | ||
| | |Non-premium | ||
|- | |||
|Whitelist: | |||
|Tak | |||
|- | |- | ||
|Operatorzy: | |Operatorzy: | ||