SiemaCraft (creative): Różnice pomiędzy wersjami

brak opisu edycji
m (→‎Stacje: Wiem , że bardzo lubicie liczbę 69 , ale wstawianie linkowania do niej w takiej sytuacji pogarsza estetykę czytania.)
Nie podano opisu zmian
Linia 14: Linia 14:
|-
|-
|Tryb online:
|Tryb online:
|non-premium
|Non-premium
|-
|Whitelist:
|Tak
|-
|-
|Operatorzy:
|Operatorzy: