17 368
edycji
(→Stacje) |
|||
| Linia 84: | Linia 84: | ||
|72 | |72 | ||
| -42 | | -42 | ||
|- | |||
|Winford | |||
|Urokliwe miasto niedaleko spawnu. | |||
|529 | |||
|72 | |||
| -6 | |||
|- | |- | ||
|''Brak nazwy'' | |''Brak nazwy'' | ||
| Linia 98: | Linia 104: | ||
|- | |- | ||
|Zielona polana | |Zielona polana | ||
|Stacja w | |Stacja w osadzie założonej przez [[Patryk1023|ducha Petrika]]. | ||
|479 | |479 | ||
|80 | |80 | ||
|670 | |670 | ||
|- | |||
|Hotel na polanie | |||
|Stacja w osadzie założonej przez [[Patryk1023|ducha Petrika]]. | |||
|421 | |||
|77 | |||
|7[[69]] | |||
|- | |- | ||
|Lunapark | |Lunapark | ||