4696
edycji
Angelfrost (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
(Infobox.) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" style="float:right; margin-left: 10px;" | |||
!colspan="2"|<center>Cba.pl</center> | |||
|- | |||
|colspan="2"|<center>[[Plik:cbapl.png]]</center> | |||
|- | |||
|'''Typ''' | |||
|Hosting | |||
|- | |||
|'''Udostępniane zasoby''' | |||
|Fora, CMS, wiki,<br> galerie, blogi, księga gości | |||
|- | |||
|'''Skrypt''' | |||
|phpBB3, MyBB, SMF,<br> eXtreme-Fusion, DokuWiki,<br> MediaWiki, Joomla!, CPG,<br> CooperMine, Contao i inne | |||
|- | |||
|'''Opłaty''' | |||
|brak (darmowy plan),<br> tak (plan pro, VIP) | |||
|- | |||
!colspan="2"|<center>[http://cba.pl Strona internetowa]</center> | |||
|} | |||
'''Cba.pl''' - hosting, który sam w sobie tyłka nie urywa. Co prawda oferuje dostęp do bazy danych, FTP oraz łatwą konfigurację, ale bywa też wadliwy i mogą występować awarie. Obecnie CBA chodzi przyzwoicie, lecz w przeszłości bywały z tym częste problemy. Cóż możemy zrobić, w końcu to darmowy hosting. | '''Cba.pl''' - hosting, który sam w sobie tyłka nie urywa. Co prawda oferuje dostęp do bazy danych, FTP oraz łatwą konfigurację, ale bywa też wadliwy i mogą występować awarie. Obecnie CBA chodzi przyzwoicie, lecz w przeszłości bywały z tym częste problemy. Cóż możemy zrobić, w końcu to darmowy hosting. | ||