Użytkownik:Mech: Różnice pomiędzy wersjami
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|'''Rodzina''' | |'''Rodzina''' | ||
|Na forum brak. | |Na forum brak. | ||
|- | |||
|Praca: Pomoc w domu lub pomaganie w pracy. | |||
|- | |- | ||
|'''Zarządzanie''' | |'''Zarządzanie''' | ||
|Mecha Talk. | |Mecha Talk. | ||
|- | |||
|'''Cechy''' | |||
|Niecierpliwy. | |||
|Materialista. | |||
|Pechowiec. | |||
|Pracowity choć czasami ale rzadko leniwy. | |||
|Pomocny. | |||
|} | |} | ||