Przejdź do zawartości

Pociągopolis szyfrowane: Różnice pomiędzy wersjami

m
brak opisu edycji
m (+ Infobox)
mNie podano opisu zmian
Linia 27: Linia 27:
|-
|-
| Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak
| Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak
|-
| Liczby szyfrowane || Jaranie się fajnymi liczbami np. [[69]], [[666]] || Brak
|-
|-
| Prasówka szyfrowana || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak
| Prasówka szyfrowana || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak
|-
|-
| Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień
| Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień
|-
| Liczby szyfrowane || Jaranie się fajnymi liczbami np. [[69]], [[666]] || Brak
|-
|-
| Vent szyfrowany || Wyrzucenie z siebie silnych emocji, najczęściej gniewu bądź smutku. || 1 tydzień
| Vent szyfrowany || Wyrzucenie z siebie silnych emocji, najczęściej gniewu bądź smutku. || 1 tydzień