Przejdź do zawartości

Pociągopolis szyfrowane: Różnice pomiędzy wersjami

m
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
mNie podano opisu zmian
Linia 13: Linia 13:
|-
|-
| Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak
| Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak
|-
| Prasówka szyfrowana || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak
|-
|-
| Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień
| Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień