Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:25, 23 lut 2025
, 23 lutego→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 600: | Linia 600: | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Markus Müller | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Maximilian Ortner | |align=left|Maximilian Ortner | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|8 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Tschofenig | |align=left|Daniel Tschofenig | ||
| Linia 611: | Linia 614: | ||
|align=left|Władimir Zografski | |align=left|Władimir Zografski | ||
|35 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Song Qiwu | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | ||
| Linia 623: | Linia 631: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kaimar Vagul | |align=left|Kaimar Vagul | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big> | ||
| Linia 629: | Linia 637: | ||
|align=left|Antti Aalto | |align=left|Antti Aalto | ||
|44 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Mico Ahonen | |||
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
|42 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jarkko Määttä | |||
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Vilho Palosaari | |||
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Arttu Pohjola | |||
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
| Linia 648: | Linia 668: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ari Repellin | |align=left|Ari Repellin | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
|q ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
| Linia 666: | Linia 686: | ||
|align=left|Keiichi Satō | |align=left|Keiichi Satō | ||
|40 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Yukiya Satō | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | ||
| Linia 713: | Linia 736: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Pedersen | |align=left|Robin Pedersen | ||
|{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
|<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Fredrik Villumstad | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Klemens Joniak | |align=left|Klemens Joniak | ||
|q ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||31 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Dawid Kubacki | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
| Linia 728: | Linia 757: | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jakub Wolny | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
| Linia 733: | Linia 765: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
|bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | ||
| Linia 775: | Linia 807: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|46 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |46 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrew Urlaub | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | !colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simon Ammmann | |align=left|Simon Ammmann | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Sandro Hauswirth | |||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||