Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:13, 21 lut 2025
, 21 lutego→Klasyfikacja drużynowa
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1145: | Linia 1145: | ||
=== Klasyfikacja drużynowa === | === Klasyfikacja drużynowa === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 23 listopada 2024, po 2/36 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1155: | Linia 1155: | ||
!Razem | !Razem | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} || | |1. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} ||2 ||6 ||289 ||200 ||489 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} || | |2. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} ||2 ||6 ||160 ||160 ||320 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} || | |3. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} ||2 ||4 ||58 ||120 ||178 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} || | |4. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} ||2 ||2 ||72 ||100 ||172 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{reprezentacja| | |5. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||2 ||3 ||57 ||60 ||117 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} || | |6. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} ||2 ||2 ||25 ||70 ||95 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{reprezentacja| | |7. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||2 ||2 ||5 ||80 ||85 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{reprezentacja| | |8. ||align=left|{{reprezentacja|SLO|sn}} ||2 ||3 ||48 ||10 ||58 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{reprezentacja| | |9. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||2 ||0 ||0 ||50 ||50 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{reprezentacja| | |10. ||align=left|{{reprezentacja|EST|sn}} ||2 ||0 ||0 ||40 ||40 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{reprezentacja| | |11. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||2 ||0 ||0 ||30 ||30 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{reprezentacja| | |12. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||2 ||0 ||0 ||20 ||20 | ||
|- | |||
|13. ||align=left|{{reprezentacja|FRA|sn}} ||2 ||1 ||4 ||0 ||4 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} ||2 ||1 ||1 ||0 ||1 | |||
|} | |} | ||