Przejdź do zawartości

Dyskografia IOZE: Różnice pomiędzy wersjami

m
Actualización
(+ White Meadow Melancholy / Dark Glitch)
m (Actualización)
 
Linia 1: Linia 1:
{{Dyskografie}}
__NOTOC__{{Dyskografie}}


{| class="sortable" style="margin: 0 auto; padding: 2px 12px; border: 1px solid rgba(0,0,0,.5); background-color: rgba(0,0,0,.1)"
{| class="sortable" style="margin: 0 auto; padding: 2px 12px; border: 1px solid rgba(0,0,0,.5); background-color: rgba(0,0,0,.1)"
Linia 5: Linia 5:
! Link !! Tytuł !! Długość !! Rok
! Link !! Tytuł !! Długość !! Rok
|-
|-
| colspan="4" style="border-bottom: 1px solid rgb(31,160,222); background: linear-gradient(rgba(31,160,222,0), rgba(31,160,222,0.08)); text-align: center;" | <small>'''"White Meadow Melancholy / Dark Glitch"''' <span style="opacity: 0.6;">A/B</span></small> [[Plik:New.gif]]
| colspan="4" style="border-bottom: 1px solid rgb(31,160,222); background: linear-gradient(rgba(31,160,222,0), rgba(31,160,222,0.08)); text-align: center;" | <small>'''"MADNESS / SOUNDBOY"''' <span style="opacity: 0.6;">A/B</span></small>
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/trashbeast-collective/ioze-soundboy]]
| '''IOZE''' - ''SOUNDBOY'' || 04:18 || 2024
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/trashbeast-collective/ioze-x-draco-dubz-madness]]
| '''IOZE X DRACO DUBZ''' - ''MADNESS'' || 03:42 || 2024
|-
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/thoriumaudiocomps/ioze-gtfo]]
| '''IOZE''' - ''GTFO'' || 04:02 || 2024
|-
| colspan="4" style="border-bottom: 1px solid rgb(31,160,222); background: linear-gradient(rgba(31,160,222,0), rgba(31,160,222,0.08)); text-align: center;" | <small>'''"White Meadow Melancholy / Dark Glitch"''' <span style="opacity: 0.6;">A/B</span></small>
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/white-meadow-melancholy?in=10ze/sets/wmmdg-2024bday]]
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/white-meadow-melancholy?in=10ze/sets/wmmdg-2024bday]]
Linia 57: Linia 68:
|-
|-
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/therta/space-laces-cruise-control]]
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/therta/space-laces-cruise-control]]
| '''Space Laces''' - ''Cruise Control <small>(c0nvexity x IOZE Flip)</small>'' || 03:53 || 2017
| '''Space Laces''' - ''Cruise Control <small>(c0nvexity x IOZE Flip)</small>'' || 03:53 || 2022<ref>Utwór jest z 2017. 2022 to data wstawienia na SoundCloud.</ref>
|-
|-
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/horchata-turpentine-ioze-remix-clip]]
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/horchata-turpentine-ioze-remix-clip]]
Linia 277: Linia 288:
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/glitch-destruction]]
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/glitch-destruction]]
| '''IOZE''' - ''Glitch Destruction'' || 02:18 || 2014
| '''IOZE''' - ''Glitch Destruction'' || 02:18 || 2017<ref>Premiera była w 2014 jako część EP "Throw Some Bass In"</ref>
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|- style="background: rgba(31,160,222,0.08);" class="expand-child"
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/glitch-destruction-part-2]]
|[[Plik:Antu soundcloud.svg|16px|link=https://soundcloud.com/10ze/glitch-destruction-part-2]]
Linia 555: Linia 566:
| '''Nicky Romero''' - ''Toulouse <small>(NoiZZe & Patryk1023 Remix)</small>'' || 03:21 || 2013
| '''Nicky Romero''' - ''Toulouse <small>(NoiZZe & Patryk1023 Remix)</small>'' || 03:21 || 2013
|}
|}
== Przypisy ==
<references/>


[[Kategoria:Muzyka]]
[[Kategoria:Muzyka]]
[[Kategoria:Sztuka]]
[[Kategoria:Sztuka]]
[[Kategoria:Zbiory]]
[[Kategoria:Zbiory]]