Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:08, 11 gru 2024
, 11 gru 2024→Klasyfikacja indywidualna
(→Kalendarz zawodów: Podium 8.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1160: | Linia 1160: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 8 grudnia 2024, po 5/30 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1167: | Linia 1167: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga| | |1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||5 ||284 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga| | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||5 ||241 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga| | |3. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||5 ||236 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||5 ||220 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||5 ||215 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga| | |6. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||5 ||207 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |7. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||5 ||191 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc || | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||5 ||190 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek || | |9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||5 ||166 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||5 ||161 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||5 ||148 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||5 ||138 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||5 ||128 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||5 ||123 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|15. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||4 ||89 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||4 ||89 | |||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi || | |17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||5 ||83 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||3 ||81 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||5 ||76 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho || | |20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||5 ||57 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||5 ||56 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig || | |22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||4 ||46 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||5 ||43 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||5 ||40 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||5 ||37 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga| | |26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||4 ||29 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|27. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||3 ||24 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||4 ||24 | |||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga| | |29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||4 ||22 | ||
|- | |- | ||
|30. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||5 ||21 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||4 ||17 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||4 ||15 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|33. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||5 ||13 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō || | |35. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||5 ||11 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga| | |36. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||2 ||10 | ||
|- | |- | ||
|37. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=3|37. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stephan Embacher ||1 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||5 ||9 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||3 ||9 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |40. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||5 ||8 | ||
|- | |||
|41. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6 | |||
|- | |||
|42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||2 ||3 | |||
|- | |||
|rowspan=2|43. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2 | |align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2 | ||
|- | |- | ||
| | |45. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||3 ||1 | ||
|} | |} | ||