Przejdź do zawartości

Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 1253: Linia 1253:


=== Klasyfikacja drużynowa ===
=== Klasyfikacja drużynowa ===
<small>''Stan na 1 grudnia 2024, po 4/37 konkursów''</small>
<small>''Stan na 7 grudnia 2024, po 5/37 konkursów''</small>
{| class="wikitable white" style="text-align:center"
{| class="wikitable white" style="text-align:center"
!Miejsce
!Miejsce
Linia 1277: Linia 1277:
|7. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||4 ||4 ||104 ||– ||104
|7. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||4 ||4 ||104 ||– ||104
|-
|-
|8. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||4 ||2 ||56 ||||56
|8. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||5 ||2 ||28 ||40 ||68
|-
|-
|9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||4 ||2 ||28 ||– ||28
|9. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||4 ||2 ||56 ||– ||56
|-
|-
|10. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} ||4 ||1 ||11 ||||11
|10. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||5 ||1 ||4 ||30 ||34
|-
|-
|11. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||4 ||1 ||4 ||||4
|11. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||4 ||1 ||2 ||20 ||22
|-
|-
|12. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||3 ||1 ||2 ||– ||2
|12. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} ||4 ||1 ||11 ||– ||11
|-
|13. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} ||2 ||0 ||0 ||10 ||10
|}
|}


2122

edycje