Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 16:51, 9 gru 2024
, 9 gru 2024→Klasyfikacja indywidualna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 928: | Linia 928: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |1. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||4 ||201 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|AUT}} | |2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||4 ||184 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||4 ||179 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||4 ||176 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||4 ||167 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|GER}} | |6. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||4 ||161 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||4 ||160 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SLO}} | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||4 ||145 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga| | |9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||4 ||140 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||4 ||138 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||4 ||127 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||4 ||123 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||4 ||116 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||4 ||108 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |15. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||4 ||89 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga| | |16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||3 ||78 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||4 ||68 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||4 |||58 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||2 ||52 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||4 ||41 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||4 ||39 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga| | |22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||3 ||38 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||4 ||37 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||4 ||34 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner || | |25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||4 ||27 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga| | |26. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||3 ||24 | ||
|- | |- | ||
| | |27. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||3 ||17 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||3 ||16 | ||
|- | |||
|29. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||3 ||15 | |||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|30. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||4 ||14 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||3 ||14 | |||
|- | |- | ||
| | |32. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13 | ||
|- | |- | ||
| | |33. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||3 ||12 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|34. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||4 ||11 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||4 ||11 | |||
|- | |- | ||
| | |36. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
| | |37. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||4 ||8 | ||
|- | |- | ||
| | |38. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6 | ||
|- | |- | ||
| | |39. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||4 ||4 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|40. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2 | |align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2 | ||
|- | |- | ||
| | |41. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||3 ||1 | ||
|} | |} | ||