Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:27, 6 gru 2024
, 6 gru 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 869: | Linia 869: | ||
|} | |} | ||
---> | ---> | ||
== Klasyfikacje == | |||
=== Klasyfikacja indywidualna === | |||
<small>''Stan na 23 listopada, po 1/30 konkursów''</small> | |||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Zawodnik | |||
!Występy<ref name="kon_ps" group="lower-alpha">Brane są pod uwagę wyłącznie występy w konkursie głównym.</ref> | |||
!Punkty | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||1 ||100 | |||
|-bgcolor=dfdfdf | |||
|2. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||1 ||80 | |||
|-bgcolor=ffdf9f | |||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||1 ||60 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||1 ||50 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||1 ||45 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||1 ||40 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||1 ||36 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||1 ||32 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||1 ||29 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||1 ||26 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||1 ||24 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||1 ||22 | |||
|- | |||
|13. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||1 ||20 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||1 ||18 | |||
|- | |||
|15. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||1 ||16 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||1 ||15 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||1 ||14 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||1 ||13 | |||
|- | |||
|19. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||1 ||12 | |||
|- | |||
|20. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||1 ||11 | |||
|- | |||
|21. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||1 ||10 | |||
|- | |||
|22. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||1 ||9 | |||
|- | |||
|23. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||1 ||8 | |||
|- | |||
|24. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||1 ||7 | |||
|- | |||
|25. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||1 ||6 | |||
|- | |||
|26. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||1 ||5 | |||
|- | |||
|27. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||1 ||4 | |||
|- | |||
|28. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||1 ||3 | |||
|- | |||
|29. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2 | |||
|- | |||
|30. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||1 ||1 | |||
|} | |||
== Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | == Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | ||