Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 15:38, 4 gru 2024
, 4 gru 2024→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 628: | Linia 628: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Koudelka | |align=left|Roman Koudelka | ||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big> | |||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Maltsev | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kaimar Vagul | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||