Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 366: Linia 366:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!354
|-
!2
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen
|align="left"| Red Bull Racing
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!329
!320
|-
|-
!2
!3
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc
|align="left"| Ferrari
|align="left"| Ferrari
Linia 394: Linia 422:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| '''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!311
!319
|-
|-
!3
!4
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell
|align="left"| Mercedes
|align="left"| Mercedes
Linia 422: Linia 450:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''''3'''''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''''3'''''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!315
!309
|-
!4
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen
|align="left"| Red Bull Racing
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!308
|-
|-
!5
!5
Linia 478: Linia 478:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!243
!233
|-
|-
!6
!6
Linia 506: Linia 506:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!210
!195
|-
|-
!7
!7
Linia 534: Linia 534:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 562: Linia 562:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!77
!59
|-
|-
!9
!9
Linia 590: Linia 590:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!53
!49
|-
|-
!10
!10
Linia 618: Linia 618:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 625: Linia 625:
|-
|-
!11
!11
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon
|align="left"| Alpine
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!31
|-
!12
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| Aston Martin Aramco
|align="left"| Aston Martin Aramco
Linia 651: Linia 679:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!30
!30
|-
!12
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon
|align="left"| Alpine
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!29
|-
|-
!13
!13
Linia 702: Linia 702:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 730: Linia 730:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!19
!18
|-
|-
!15
!15
Linia 758: Linia 758:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 786: Linia 786:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 814: Linia 814:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 842: Linia 842:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 926: Linia 926:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
2122

edycje