Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 834: Linia 834:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|
!0
!0
|-
|-
Linia 890: Linia 890:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!0
|-
!–
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| Aston Martin Aramco
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
2122

edycje