Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 317: Linia 317:


<small>Stan od dnia 7 lipca</small>
<small>Stan od dnia 7 lipca</small>
{| class="wikitable white" align="center"
{| class="wikitable white" style="font-size: 90%; text-align: center"
|-
|-
!Lp
!Lp.
!Tryb
!Tryb
!Drużyna
!Drużyna
Linia 330: Linia 330:
!MVP meczu
!MVP meczu
!Wyróżnienia
!Wyróżnienia
|-
!1.
|3v3
|Pomarańczowi
|'''3:7'''
|156
|1
|0
|0
|1
|Nie
|Agresor (2 pierwsze kontakty)<br />Napastnik (1 strzał na bramkę)
|}
|}
2122

edycje