Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:58, 8 sty 2024
, 8 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Bułgarii i Rumunii
(→Statystyki indywidualne: Skład Bułgarii i Rumunii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Bułgarii i Rumunii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1081: | Linia 1081: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Tschofenig | |align=left|Daniel Tschofenig | ||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | |||
|– | |||
|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |||
|align=left|Władimir Zografski | |||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
Linia 1269: | Linia 1283: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrei Feldorean | |align=left|Andrei Feldorean | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sorin Mitrofan | |align=left|Sorin Mitrofan | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||+ || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> |