Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:49, 6 sty 2024
, 6 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Bułgarii
(→Statystyki indywidualne: Skład Austrii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Bułgarii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 672: | Linia 672: | ||
|align=left|Władimir Zografski | |align=left|Władimir Zografski | ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||39 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– ||38 ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|16 ||32 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|5 ||39 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– ||38 ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|16 ||32 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center> |