Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:36, 5 sty 2024
, 5 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Słowenii i Polski
(→Informacje o periodach: Kw. startowe na VI period) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Słowenii i Polski) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 843: | Linia 843: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Habdas | |align=left|Jan Habdas | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Klemens Joniak | |align=left|Klemens Joniak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||42 ||bgcolor=FFCC00|29 ||34 ||39 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||42 ||bgcolor=FFCC00|29 ||34 ||39 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrzej Stękała | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
Linia 861: | Linia 864: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jakub Wolny | |align=left|Jakub Wolny | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
|q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
Linia 905: | Linia 908: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
Linia 920: | Linia 923: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
Linia 935: | Linia 938: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|22 ||q ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|22 ||q ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
Linia 941: | Linia 944: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> |