Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:24, 12 gru 2023
, 12 gru 2023→Klasyfikacja indywidualna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1354: | Linia 1354: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 21 stycznia 2024, po 15/31 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1361: | Linia 1361: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła || | |1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||15 ||861 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||15 ||769 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud || | |3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||15 ||729 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft || | |4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||12 ||698 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc || | |5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||13 ||668 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson || | |6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||15 ||569 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek || | |7. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||12 ||544 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga| | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||7 ||415 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck || | |9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||12 ||412 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||12 ||401 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||15 ||390 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang || | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||14 ||352 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||10 ||344 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc || | |14. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||12 ||325 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl || | |15. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||12 ||288 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki || | |16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||15 ||253 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch || | |17. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||15 ||235 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig || | |18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||13 ||230 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||15 ||206 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||13 ||202 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho || | |21. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||15 ||188 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto || | |22. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||15 ||132 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner || | |23. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||11 ||121 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger || | |24. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||6 ||115 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||8 ||103 | |rowspan=2|25. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||8 ||103 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||14 ||103 | |||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||7 ||101 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||13 ||98 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||15 ||88 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||13 ||88 | |||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||15 ||69 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||14 ||67 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga| | |33. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||7 ||58 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga| | |34. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||12 ||50 | ||
|- | |- | ||
|35. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||12 ||48 | |35. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||12 ||48 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof || | |36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||9 ||47 | ||
|- | |- | ||
|37. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic || | |37. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||6 ||46 | ||
|- | |- | ||
|38. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||5 ||37 | |38. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||5 ||37 | ||
|- | |- | ||
|39. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro || | |39. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||15 ||34 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|40. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | |rowspan=2|40. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | ||
Linia 1445: | Linia 1445: | ||
|42. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||5 ||29 | |42. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||5 ||29 | ||
|- | |- | ||
|43. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier || | |43. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||10 ||27 | ||
|- | |- | ||
|44. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | |44. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | ||
|- | |- | ||
|45. ||align=left|{{flaga| | |45. ||align=left|{{flaga|POL}} Jakub Wolny ||2 ||14 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |46. ||align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||7 ||13 | ||
|- | |||
|47. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||9 ||12 | |||
|- | |||
|rowspan=3|48. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||8 ||10 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||11 ||10 | |align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||11 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann || | |align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann ||3 ||10 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|51. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||8 ||9 | |align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||8 ||9 | ||
|- | |- | ||
| | |53. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||6 ||8 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=3|54. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||6 ||7 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | |align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | |align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | ||
Linia 1479: | Linia 1479: | ||
|rowspan=2|59. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | |rowspan=2|59. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot || | |align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=4|61. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | |rowspan=4|61. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | ||
Linia 1493: | Linia 1493: | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | |align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald || | |align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||8 ||3 | ||
|- | |- | ||
|68. ||align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas || | |68. ||align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas ||2 ||2 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|69. ||align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 | |rowspan=2|69. ||align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 |