Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:28, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Konkursy drużynowe: Skład Estonii
(→Statystyki indywidualne: Skład Bułgarii i Estonii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Estonii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1036: | Linia 1036: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radek Rýdl | |align=left|Radek Rýdl | ||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Artti Aigro | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Maltsev | |||
||+ || || || || || || | ||+ || || || || || || | ||
|- | |- |