Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:59, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Statystyki indywidualne: Skład Niemiec i Szwajcarii
(→Statystyki indywidualne: Poprawiam błędy) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Niemiec i Szwajcarii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 771: | Linia 771: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eric Fuchs | |align=left|Eric Fuchs | ||
|– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|18 ||q ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|18 ||q ||bgcolor=FFCC00|16 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Luca Geyer | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
Linia 783: | Linia 786: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
|– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||45 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|30 ||39 ||37 ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||45 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|30 ||39 ||37 ||40 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Justin Lisso | |align=left|Justin Lisso | ||
|– ||– ||42 ||q ||47 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||38 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||42 ||q ||47 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||38 ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Raimund | |align=left|Philipp Raimund | ||
|31 ||bgcolor=FFCC00|19 ||31 ||bgcolor=FFCC00|25 ||36 ||38 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|22 ||36 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |31 ||bgcolor=FFCC00|19 ||31 ||bgcolor=FFCC00|25 ||36 ||38 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|22 ||36 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||34 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Constantin Schmid | |align=left|Constantin Schmid | ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
Linia 949: | Linia 952: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simon Ammann | |align=left|Simon Ammann | ||
|q ||36 ||41 ||31 ||32 ||47 ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||36 ||41 ||31 ||32 ||47 ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
Linia 955: | Linia 958: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
Linia 967: | Linia 970: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||q ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> |