Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:33, 27 lis 2023
, 27 lis 2023→Statystyki indywidualne: Kwalifikacje 15.12
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Kwalifikacje 15.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 628: | Linia 628: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Aschenwald | |align=left|Philipp Aschenwald | ||
|– ||– ||q ||39 ||q ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||39 ||q ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Manuel Fettner | |align=left|Manuel Fettner | ||
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|10 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michael Hayböck | |align=left|Michael Hayböck | ||
|q ||38 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||38 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|17 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Hörl | |align=left|Jan Hörl | ||
|q ||35 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||35 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Huber | |align=left|Daniel Huber | ||
|39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Tschofenig | |align=left|Daniel Tschofenig | ||
|bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Władimir Zografski | |align=left|Władimir Zografski | ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||39 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|5 ||39 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 672: | Linia 672: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Artti Aigro | |align=left|Artti Aigro | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||44 ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||bgcolor=FFCC00|30 ||{{tooltip|31|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||44 ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||bgcolor=FFCC00|30 ||{{tooltip|31|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Maltsev | |align=left|Kevin Maltsev | ||
|38 ||47 ||q ||47 ||48 ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |38 ||47 ||q ||47 ||48 ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 683: | Linia 683: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mico Ahonen | |align=left|Mico Ahonen | ||
|50 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
Linia 689: | Linia 689: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarkko Määttä | |align=left|Jarkko Määttä | ||
|40 ||q ||– ||– ||50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
Linia 698: | Linia 698: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|42 ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||34 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||34 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Naoki Nakamura | |align=left|Naoki Nakamura | ||
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|23 ||32 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|23 ||32 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ren Nikaidō | |align=left|Ren Nikaidō | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 ||33 ||38 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|21 ||33 ||33 ||38 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Keiichi Satō | |align=left|Keiichi Satō | ||
|33 ||33 ||37 ||q ||34 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||33 ||37 ||q ||34 ||34 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |align=left|Nikita Diewiatkin | ||
|q ||q ||q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
|47 ||q ||49 ||43 ||49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |47 ||q ||49 ||43 ||49 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
|34 ||45 ||q ||41 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |34 ||45 ||q ||41 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|KOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|KOR|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ben Bayer | |align=left|Ben Bayer | ||
|– ||– ||– ||– ||33 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||33 ||43 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Finn Braun | |align=left|Finn Braun | ||
|– ||– ||– ||– ||39 ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
Linia 756: | Linia 756: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eric Fuchs | |align=left|Eric Fuchs | ||
|– ||– ||– ||– ||45 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
Linia 762: | Linia 762: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
Linia 777: | Linia 777: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | |align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | ||
|– ||– ||q ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 791: | Linia 791: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 800: | Linia 800: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|– ||– ||40 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
Linia 809: | Linia 809: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 823: | Linia 823: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
|q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
Linia 839: | Linia 839: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hektor Kapustík | |align=left|Hektor Kapustík | ||
|44 ||q ||50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||q ||50 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Maksim Bartolj | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
|bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Žak Mogel | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rok Oblak | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||50 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|10 ||50 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||q ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||q ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Ožbe Zupan | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|– ||– ||33 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
Linia 876: | Linia 891: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 885: | Linia 900: | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Sandro Hauswirth | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Remo Imhof | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||
Linia 891: | Linia 912: | ||
|align=left|Dominik Peter | |align=left|Dominik Peter | ||
|36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Felix Trunz | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Yanick Wasser | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> |