Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 155: Linia 155:
|[[Szablon:Clear0]]
|[[Szablon:Clear0]]
|-
|-
|align=right|16.
|rowspan=2 align=right|16.
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy]]
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy]]
|-
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy/styles.css]]
|}
|}
2122

edycje