Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 124: Linia 124:
|[[Szablon:Flaga]]
|[[Szablon:Flaga]]
|-
|-
|rowspan=3 align=right|15.
|rowspan=4 align=right|15.
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|-
|-
Linia 130: Linia 130:
|-
|-
|[[Szablon:Dokumentacja]]
|[[Szablon:Dokumentacja]]
|-
|[[Szablon:Dokumentacja/nazwa]]
|}
|}
2122

edycje