Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:26, 24 lis 2023
, 24 lis 2023→Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 829: | Linia 829: | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 90%" | {| class="wikitable" style="font-size: 90%" | ||
|- | |||
!Nr | !Nr | ||
!Data kwalifikacji | !Data kwalifikacji | ||
Linia 836: | Linia 837: | ||
|- | |- | ||
|align=right|1. | |align=right|1. | ||
|align=right| | |align=right|24 listopada 2023 | ||
|align=right| | |align=right|25 listopada 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Ruka | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|2. | |align=right|2. | ||
|align=right| | |align=right|26 listopada 2023 | ||
|align=right| | |align=right|26 listopada 2023 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|3. | |align=right|3. | ||
|align=right| | |align=right|1 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|2 grudnia 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Lillehammer | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|4. | |align=right|4. | ||
|align=right| | |align=right|3 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|3 grudnia 2023 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|5. | |align=right|5. | ||
|align=right| | |align=right|8 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|9 grudnia 2023 | ||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Klingenthal | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|6. | |align=right|6. | ||
|align=right| | |align=right|10 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|10 grudnia 2023 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|7. | |align=right|7. | ||
|align=right| | |align=right|15 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|16 grudnia 2023 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of Switzerland.svg|22px]] Engelberg | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|8. | |align=right|8. | ||
|align=right| | |align=right|17 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|17 grudnia 2023 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|9. | |align=right|9. | ||
|align=right| | |align=right|28 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|29 grudnia 2023 | ||
|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] | |[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|10. | |align=right|10. | ||
|align=right| | |align=right|31 grudnia 2023 | ||
|align=right| | |align=right|1 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Garmisch-Partenkirchen | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|11. | |align=right|11. | ||
|align=right| | |align=right|2 stycznia 2024 | ||
|align=right| | |align=right|3 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] | |[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Innsbruck | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|12. | |align=right|12. | ||
|align=right| | |align=right|5 stycznia 2024 | ||
|align=right| | |align=right|6 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of | |[[Plik:Flag of Austria.svg|22px]] Bischofshofen | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|13. | |align=right|13. | ||
|align=right| | |align=right|12 stycznia 2024 | ||
|align=right| | |align=right|14 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|14. | |align=right|14. | ||
|align=right| | |align=right|16 stycznia 2024 | ||
|align=right| | |align=right|17 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Szczyrk | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|15. | |align=right|15. | ||
|align=right| | |align=right|19 stycznia 2024 | ||
|align=right| | |align=right|21 stycznia 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Zakopane | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|16. | |align=right|16. | ||
|align=right| | |align=right|2 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|3 lutego 2024 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Willingen | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|17. | |align=right|17. | ||
|align=right| | |align=right|4 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|4 lutego 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|18. | |align=right|18. | ||
|align=right| | |align=right|9 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|10 lutego 2024 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of United States.svg|22px]] Lake Placid | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|19. | |align=right|19. | ||
|align=right| | |align=right|11 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|11 lutego 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|20. | |align=right|20. | ||
|align=right| | |align=right|16 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|17 lutego 2024 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Japan.svg|22px]] Sapporo | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|21. | |align=right|21. | ||
|align=right| | |align=right|18 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|18 lutego 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|22. | |align=right|22. | ||
|align=right| | |align=right|22 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|24 lutego 2024 | ||
|[[Plik:Flag of | |rowspan=2|[[Plik:Flag of Germany.svg|22px]] Oberstdorf | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|23. | |align=right|23. | ||
|align=right| | |align=right|25 lutego 2024 | ||
|align=right| | |align=right|25 lutego 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|24. | |align=right|24. | ||
|align=right| | |align=right|1 marca 2024 | ||
|align=right| | |align=right|3 marca 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Finland.svg|22px]] Lahti | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|25. | |align=right|25. | ||
|align=right| | |align=right|8 marca 2024 | ||
|align=right| | |align=right|9 marca 2024 | ||
|rowspan=2|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Oslo | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|26. | |align=right|26. | ||
|align=right| | |align=right|10 marca 2024 | ||
|align=right| | |align=right|10 marca 2024 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|27. | |align=right|27. | ||
|align=right| | |align=right|15 marca 2024 | ||
|align=right| | |align=right|16 marca 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Norway.svg|22px]] Vikersund | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=right|28. | |align=right|28. | ||
|align=right| | |align=right|21 marca 2024 | ||
|align=right| | |align=right|22 marca 2024 | ||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Planica | |[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Planica | ||
| | | |