Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 41: | Linia 41: | ||
|align=right|4. | |align=right|4. | ||
|[[Szablon:Formuła 1/Koloruj]] | |[[Szablon:Formuła 1/Koloruj]] | ||
|- | |||
|align=right|5. | |||
|[[Szablon:Sezon F1 infobox]] | |||
|} | |} | ||