Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:11, 15 lut 2023
, 15 lut 2023→Liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Świata
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 721: | Linia 721: | ||
|align=center|6 listopada 2022 | |align=center|6 listopada 2022 | ||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | |[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | ||
|align=center|1 | |||
|- | |||
|align=center|2. | |||
|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|22px]] Anže Lanišek | |||
|align=center|6 listopada 2022 | |||
|[[Plik:Flag of Poland.svg|22px]] Wisła | |||
| | |||
| | |||
|align=center|1 | |align=center|1 | ||
|} | |} |