Przejdź do zawartości

Użytkownik:Senpai/Anime typu fajne: Różnice pomiędzy wersjami

brak opisu edycji
m (Kenex przeniósł stronę Anime typu fajne na Użytkownik:Senpai/Anime typu fajne, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem)
Nie podano opisu zmian
Linia 2: Linia 2:
|+ Anime typu fajne (przynajmniej według mnie)
|+ Anime typu fajne (przynajmniej według mnie)
|-
|-
! Grafika !! Tytuł  !! Opis !! Odcinki !! Tagi !! Opening
! Tytuł  !! Opis !! Odcinki !! Tagi !! Opening !! Grafika ||
|-
|-
|  
||'''Arte'''|| W XVI wieku Florencja przeżywa rozkwit kulturowego i twórczego odrodzenia w ramach obchodów renesansu. Arte, urocza młoda dama z arystokratycznej rodziny, marzy o byciu artystką i przyczynianiu się do odnowy cywilizacji. Jednak wraz ze śmiercią ojca traci jedyną osobę, która wierzyła w jej pasję do sztuki. Teraz oczekuje się, że wyjdzie za mąż za szlachcica i będzie żyła jako wytworna gospodyni domowa, nie hańbiąc jej rodzinnego nazwiska. Nie chcąc pogodzić się ze swoim losem, uparta Arte wychodzi na ulice w poszukiwaniu mistrza rzemieślnika, który mógłby ją przyjąć jako praktykantkę.  || 12 ||Drama, historyczne, romans, seinen, okruchy życia || [https://www.youtube.com/watch?v=h0-oNRqsDdo&ab_channel=animelabanimelab CLOVER - Maaya Sakamoto] ||
[[Plik:1.jpg|mały|centruj]]
[[Plik:234.jpg|170px|mały|centruj]]
|| <small> '''Arte''' </small>|| <small>W XVI wieku Florencja przeżywa rozkwit kulturowego i twórczego odrodzenia w ramach obchodów renesansu. Arte, urocza młoda dama z arystokratycznej rodziny, marzy o byciu artystką i przyczynianiu się do odnowy cywilizacji. Jednak wraz ze śmiercią ojca traci jedyną osobę, która wierzyła w jej pasję do sztuki. Teraz oczekuje się, że wyjdzie za mąż za szlachcica i będzie żyła jako wytworna gospodyni domowa, nie hańbiąc jej rodzinnego nazwiska. Nie chcąc pogodzić się ze swoim losem, uparta Arte wychodzi na ulice w poszukiwaniu mistrza rzemieślnika, który mógłby ją przyjąć jako praktykantkę. </small> || 12 || Drama, historyczne, romans, seinen, okruchy życia|| [https://www.youtube.com/watch?v=h0-oNRqsDdo&ab_channel=animelabanimelab CLOVER - Maaya Sakamoto]
|-
|-
|  
||'''Oda Nobuna no Yabou'''||Uczeń szkoły średniej Yoshiharu Sagara budzi się i znajduje się w środku szalejącej bitwy okresu Sengoku. Zostaje uratowany przez legendarnego Hideyoshi Toyotomi, ale kosztem życia bohatera. Swoim ostatnim oddechem wojownik błaga Yoshiharu, aby został w jego miejsce panem feudalnym. Teraz, gdy bieg historii został zmieniony, Yoshiharu zobowiązuje się, że oś czasu nie ulegnie dalszemu rozbieżności. Jednak po uratowaniu Nobuny Oda - którą odkrywa, że ​​jest w rzeczywistości żeńską odpowiedniczką słynnej Nobunagi Oda - Yoshiharu zdaje sobie sprawę, że został przetransportowany do alternatywnej rzeczywistości, gdzie większość historycznych watażków Japonii to teraz urocze dziewczyny!  ||12|| Komedia, romans, historyczny  || [https://www.youtube.com/watch?v=TY4LHTIOtwQ&ab_channel=ShinNatsume Link - Aimi] ||  
[[Plik:A2.jpg|mały|centruj]]
[[Plik:2.jpg|170px|mały|centruj]]
||<small> '''Oda Nobuna no Yabou''' </small> ||<small> Uczeń szkoły średniej Yoshiharu Sagara budzi się i znajduje się w środku szalejącej bitwy okresu Sengoku. Zostaje uratowany przez legendarnego Hideyoshi Toyotomi, ale kosztem życia bohatera. Swoim ostatnim oddechem wojownik błaga Yoshiharu, aby został w jego miejsce panem feudalnym. Teraz, gdy bieg historii został zmieniony, Yoshiharu zobowiązuje się, że oś czasu nie ulegnie dalszemu rozbieżności. Jednak po uratowaniu Nobuny Oda - którą odkrywa, że ​​jest w rzeczywistości żeńską odpowiedniczką słynnej Nobunagi Oda - Yoshiharu zdaje sobie sprawę, że został przetransportowany do alternatywnej rzeczywistości, gdzie większość historycznych watażków Japonii to teraz urocze dziewczyny! </small> || 12 || Komedia, romans, historyczny  || [https://www.youtube.com/watch?v=TY4LHTIOtwQ&ab_channel=ShinNatsume Link - Aimi] ||  
|-
|-
|
|| '''Noragami''' ||W razie potrzeby, jeśli spojrzysz w odpowiednie miejsce, możesz zobaczyć dziwny numer telefonu nabazgrany na czerwono. Jeśli zadzwonisz pod ten numer, usłyszysz młodego mężczyznę przedstawiającego się jako bóg Yato. Yato jest pomniejszym bóstwem i samozwańczym „Bogiem Dostawcą”, który marzy o milionach wyznawców. Jednak bez jednej świątyni poświęconej jego imieniu, jego cele są dalekie od realizacji. Spędza dni, wykonując dorywcze prace za pięć jenów za sztukę, dopóki jego partner broni nie znudzi się jej bezużytecznym panem i nie opuści go.||12 + 13||Akcja, przygodowe, komedia, nadnaturalne, shounen|| [https://www.youtube.com/watch?v=gWCnKoEgfP0&ab_channel=FunimationFunimation Goya no Machiawase -  Hello Sleepwalkers]  
[[Plik:Dres.jpg|mały|centruj]]
[https://www.youtube.com/watch?v=aZenmeRytEM&ab_channel=animelabanimelabZweryfikowano Kyouran Hey Kids!! - THE ORAL CIGARETTES]
|| <small> '''Noragami''' </small> ||<small> W razie potrzeby, jeśli spojrzysz w odpowiednie miejsce, możesz zobaczyć dziwny numer telefonu nabazgrany na czerwono. Jeśli zadzwonisz pod ten numer, usłyszysz młodego mężczyznę przedstawiającego się jako bóg Yato. Yato jest pomniejszym bóstwem i samozwańczym „Bogiem Dostawcą”, który marzy o milionach wyznawców. Jednak bez jednej świątyni poświęconej jego imieniu, jego cele są dalekie od realizacji. Spędza dni, wykonując dorywcze prace za pięć jenów za sztukę, dopóki jego partner broni nie znudzi się jej bezużytecznym panem i nie opuści go.</small>|| 12 + 13 || Akcja, przygodowe, komedia, nadnaturalne, shounen || [https://www.youtube.com/watch?v=gWCnKoEgfP0&ab_channel=FunimationFunimation Goya no Machiawase -  Hello Sleepwalkers] [https://www.youtube.com/watch?v=aZenmeRytEM&ab_channel=animelabanimelabZweryfikowano Kyouran Hey Kids!! - THE ORAL CIGARETTES]
||
|}
[[Plik:3.png|170px|mały|centruj]]
|-
|| ''' Beck: Mongolian Chop Squad ''' || Czternastoletni Yukio Tanaka jest przygnębionym młodym chłopcem, który nie ma w życiu żadnych celów. Jednak wszystko się zmienia, gdy Koyuki ratuje dziwnie wyglądającego psa imieniem Beck przed nękaniem przez grupę miejscowych dzieci, właścicielem psa okazuje się być o dwa lata starszy Ryuusuke Minami, który jest wschodzącym gitarzystą i były członkiem popularnego zespołu rockowego.Po tym, jak Koyuki ponownie spotyka Raya w restauracji, starszy chłopak prowadzi go do miejsca spotkań poprzedniego zespołu i olśniewa Koyukiego swoimi niesamowitymi umiejętnościami gitarowymi. Powoli interesując się urokiem zachodniej kultury rockowej, Koyuki postanawia zacząć grać na gitarze, pomagając Rayowi zrealizować marzenie o prowadzeniu najlepszego zespołu rockowego.|| 26 || Komedia, dramat, muzyczne, shounen, okruchy życia|| [https://www.youtube.com/watch?v=-Ecws5ZuoJE&ab_channel=Crunchyroll%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8FCrunchyroll%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F Hit in the USA - Beat Crusaders] ||
[[Plik:33.jpg|170px|mały|centruj]]
50

edycji