Użytkownik:Senpai/Brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ Anime typu fajne | |+ Anime typu fajne (przynajmniej według mnie) | ||
|- | |- | ||
| Grafika|| Tytuł || Opis || Tagi || Ilość odcinków || Opening || | |||
|- == | |||
|| | |||
<small> [[Plik:Anime1.jpg|mały]] </small> | |||
|| <small> Arte </small> ||<small>W XVI wieku Florencja przeżywa rozkwit kulturowego i twórczego odrodzenia w ramach obchodów renesansu. Arte, urocza młoda dama z arystokratycznej rodziny, marzy o byciu artystką i przyczynianiu się do odnowy cywilizacji. Jednak wraz ze śmiercią ojca traci jedyną osobę, która wierzyła w jej pasję do sztuki. Teraz oczekuje się, że wyjdzie za mąż za szlachcica i będzie żyła jako wytworna gospodyni domowa, nie hańbiąc jej rodzinnego nazwiska. Nie chcąc pogodzić się ze swoim losem, uparta Arte wychodzi na ulice w poszukiwaniu mistrza rzemieślnika, który mógłby ją przyjąć jako praktykantkę.</small> ||<small>Dramat, Okruchy Życia, Historyczny, Seinen, Romans </small>||<small> 12 </small> || <small> [https://www.youtube.com/watch?v=yYtDVYBnXUY&ab_channel=MelodicIronyMelodicIrony Maaya Sakamoto - CLOVER] </small> | |||
|- | |- | ||
| Treść komórki || Treść komórki || Treść komórki || Treść komórki || Treść komórki | |||
| | |||
| Treść komórki || Treść komórki || Treść komórki || Treść komórki | |||
|} | |} | ||