SiemaCraft (creative): Różnice pomiędzy wersjami
m
brak opisu edycji
Angelfrost (dyskusja | edycje) mNie podano opisu zmian |
Angelfrost (dyskusja | edycje) mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Nieaktualne|Serwer od dawna nie istnieje.}} | {{Nieaktualne|Serwer od dawna nie istnieje.}} | ||
{| class="wikitable" style="float: right; margin-left: 10px;" | {| class="wikitable" style="float: right; margin-left: 10px;" | ||
!colspan="2"|<center>SiemaCraft</center> | ! colspan="2" | <center>SiemaCraft</center> | ||
|- | |- | ||
|colspan="2" style="margin: 0; padding: 0;"|[[Plik:Siemacraftcreative.jpg|350px]] | | colspan="2" style="margin: 0; padding: 0;" | [[Plik:Siemacraftcreative.jpg|350px]] | ||
|- | |- | ||
|'''Wersja''' | | '''Wersja''' | ||
|1.8 | | 1.8 | ||
|- | |- | ||
|'''Adres serwera''' | | '''Adres serwera''' | ||
|<code>s106.mineserv.eu:22091</code> | | <code>s106.mineserv.eu:22091</code> | ||
|- | |- | ||
|'''Nazwa serwera''' | | '''Nazwa serwera''' | ||
|SiemaCraft | | SiemaCraft | ||
|- | |- | ||
|'''Tryb | | '''Tryb gry''' | ||
| | | Creative | ||
|- | |- | ||
|''' | | '''Tryb online''' | ||
| | | Non-premium | ||
|- | |- | ||
|'''Operatorzy''' | | '''Whitelista''' | ||
| Tak | |||
|- | |||
| '''Operatorzy''' | |||
| | | | ||
* [[HTB4|Hatebe]] | * [[HTB4|Hatebe]] | ||
| Linia 31: | Linia 34: | ||
* [[Ezel]] | * [[Ezel]] | ||
|- | |- | ||
|'''Hosting''' | | '''Hosting''' | ||
|http://mineserv.eu | | http://mineserv.eu | ||
|} | |} | ||
'''SiemaCraft''' - serwer do gry [[Minecraft]] przeznaczony dla użytkowników [[SMWMods]] i [[Kenex Spam Center]]. Nie stanowił kontynuacji [[Serwer Minecraft dla SMWMods i KSC (survival)|poprzedniego]], dlatego użytkownicy musieli na nowo się zadomowić. | '''SiemaCraft''' - serwer do gry [[Minecraft]] przeznaczony dla użytkowników [[SMWMods]] i [[Kenex Spam Center]]. Nie stanowił kontynuacji [[Serwer Minecraft dla SMWMods i KSC (survival)|poprzedniego]], dlatego użytkownicy musieli na nowo się zadomowić. | ||