Przejdź do zawartości

Użytkownik:Kenex/Brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

→‎Lista fajnych emotek Dooda - eksperymenty: Próba wyjaśnienia, w czym problem. xD
(Pomocy!!! D:)
(→‎Lista fajnych emotek Dooda - eksperymenty: Próba wyjaśnienia, w czym problem. xD)
Linia 2: Linia 2:
[[:Plik:E001.png]]
[[:Plik:E001.png]]


Chciałem za pomocą szablonu [[Szablon:Fajna emotka Dooda]] przyspieszyć dodawanie emotek do tabeli.
=== Jak to powinno wyglądać ===
=== Jak to powinno wyglądać ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Linia 8: Linia 9:
|-
|-
|[[Plik:E001.png|brak]]||[[Plik:E001.png|50px|brak]]||<code>:grinning:</code>
|[[Plik:E001.png|brak]]||[[Plik:E001.png|50px|brak]]||<code>:grinning:</code>
|-
|[[Plik:E002.png|brak]]||[[Plik:E002.png|50px|brak]]||<code>:grimacing:</code>
|}
|}


Linia 15: Linia 18:
!colspan="2"|Podgląd !! Kod
!colspan="2"|Podgląd !! Kod
|-
|-
{{Szablon:Fajna emotka Dooda|Plik:E001.png|:grinning:}}
{{Szablon:Fajna emotka Dooda|Plik:E001.png|grinning}}
|-
{{Szablon:Fajna emotka Dooda|Plik:E002.png|:grinning:}}
|}
|}