Użytkownik:Tomex7: Różnice pomiędzy wersjami
brak opisu edycji
Angelfrost (dyskusja | edycje) m (kat) |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Kategoria:Użytkownicy]] | [[Kategoria:Użytkownicy]] | ||
{| class="wikitable" style="float:right; margin-left: 10px;" | |||
!colspan="2"|<center>Tomex7</center> | |||
|- | |||
|colspan="2"|[[Plik:tomex7 avatar.jpg|center|200px]] | |||
|- | |||
!colspan="2"|Info | |||
|- | |||
|<small>'''Urodziny:'''</small> | |||
|<small>12.01</small> | |||
|- | |||
|<small>'''Ulubiony kolor:'''</small> | |||
|<small>fioletowy</small> | |||
|- | |||
|<small>'''Z:'''</small> | |||
|<small>łódzkie</small> | |||
|- | |||
|<small>'''Ulubiony serial:'''</small> | |||
|<small>Kacze Opowieści, Family Guy, BNHA</small> | |||
|- | |||
|<small>'''Szczęśliwa liczba:'''</small> | |||
|<small>4</small> | |||
|- | |||
!colspan="2"|Kontakt | |||
|- | |||
|<small>'''[https://www.supermariobrosx.org/forums/index.php SMBX.org]:'''</small> | |||
|<small> [https://www.supermariobrosx.org/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=14497 Tomex7]</small> | |||
|- | |||
|} | |||
'''Tomex7''' jest użytkownikiem forum od marca 2016r. Wydał w sumie 6 epizodów, w tym 2 Boss Rushe. "Zasłynął" głównie z "Ataku Koop" i "Ataku Koop cz.2". Do dziś działa na angielskim forum o SMBX. | |||
== Epizody == | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Epizod !! Data !! Link | |||
|- | |||
| Atak Koop || 10 marzec 2016 || [http://www.mediafire.com/file/67gwo38b3di2tcl/Atak+Koop.zip Link] | |||
|- | |||
| Mario Princess Capture || styczeń 2016 (19 czerwiec 2016) || [http://www.mediafire.com/file/0wswfblig49vjwk/Mario+Princess+Capture.zip Link] | |||
|- | |||
| Atak Koop cz.2 || 9 wrzesień 2016 || [http://www.mediafire.com/file/689d37gmly36wk7/Atak+Koop+cz.2.zip Link] | |||
|- | |||
| SM the Great Battle || 23 czerwiec 2017 || [http://www.mediafire.com/file/otcuu177qlvn719/Super+Mario+The+Great+Battle.zip Link] | |||
|- | |||
| Bosses' Airships || 5 luty 2018 || [http://www.mediafire.com/file/bud7ljwrfy1o025/Bosses%27+%28Rush%29+Airships.zip Link] | |||
|- | |||
| Bosses' Airships v2 || 9 luty 2018 || [http://www.mediafire.com/file/3rvlb1b3euduat4/Bosses%27+Airships+v.2.zip Link] | |||
|- | |||
| SM and The Ancient Stars || 27 styczeń 2019 || [http://www.mediafire.com/file/w5uu2gufog1xdz6/SM+And+The+Ancient+Stars.zip Link] | |||
|- | |||
| Super Tomex the Beggining - Niewydany, niedokończony || 10 luty 2018 - 14 marzec 2018 || - | |||
|} | |||