Przejdź do zawartości

Użytkownik:Angelfrost: Różnice pomiędzy wersjami

m
brak opisu edycji
m (:3)
mNie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
__NOTOC__
__NOTOC__
{| class="wikitable" style="float:right; margin-left: 10px;"
<div style="float: right; margin-left: 10px;">
!colspan="2"|<center>Angelfrost</center>
{| class="wikitable" style="margin-bottom: 0px;"
!colspan="3" style="width: 390px;"|<center>Angelfrost</center>
|-
|-
|colspan="2" style="height:150px;background-color:#1E073D;text-align:center;font-size:400%;font-family:Comic Sans MS;color:#aaffff;"|:3
|style="width: 94px;"|
|-
|style="width: 150px; height: 150px; background-color: #1E073D; text-align: center; font-size: 400%; font-family: Comic Sans MS; color: #aaffff;"|:3
!colspan="2"|Zajęcia na MW
|style="width: 92px;"|
|}
{| class="wikitable" style="margin-top: -1px;"
!colspan="2" style="width: 390px;"|Zajęcia na MW
|-
|-
|'''Rola:'''
|'''Rola:'''
Linia 51: Linia 55:
|-
|-
|}
|}
</div>
Witaj na mojej stronie!
Witaj na mojej stronie!