Użytkownik:Kuba0303: Różnice pomiędzy wersjami
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 23: | Linia 23: | ||
|- | |- | ||
|'''Miejsce zamieszkania:''' | |'''Miejsce zamieszkania:''' | ||
| | |Polska (ale marzy mi sie azja i ameryka) | ||
|- | |||
|'''Ulubiona liczba:''' | |'''Ulubiona liczba:''' | ||
|[[69]] | |[[69]] | ||
| Linia 34: | Linia 35: | ||
|- | |- | ||
|'''Wzrost:''' | |'''Wzrost:''' | ||
| | |175cm+ | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Moje kanały na YouTube:''' | ||
| | |Brak :^) (stan na 08.2018) | ||
|- | |- | ||
!colspan="2"|Kontakt | !colspan="2"|Kontakt | ||