Przejdź do zawartości

Użytkownik:Kuba0303: Różnice pomiędzy wersjami

brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 23: Linia 23:
|-
|-
|'''Miejsce zamieszkania:'''
|'''Miejsce zamieszkania:'''
|Gdzie|-
|Polska (ale marzy mi sie azja i ameryka)
|-
|'''Ulubiona liczba:'''
|'''Ulubiona liczba:'''
|[[69]]
|[[69]]
Linia 34: Linia 35:
|-
|-
|'''Wzrost:'''
|'''Wzrost:'''
|163.4 cm
|175cm+
|Na swój wiek jestem bardzo wysoki
|-
|'''Moje kanały na YouTUBE:'''
|kuba0303
|DarkPlayer69PL
|-
!colspan="2"|Rodzina
|-
|-
|'''Rodzeństwo:'''
|'''Moje kanały na YouTube:'''
|
|Brak :^) (stan na 08.2018)
|-
|-
!colspan="2"|Kontakt
!colspan="2"|Kontakt
34

edycje